KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9029021
nr 902 9021
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 120/150, signerad -61, Stockholmsmotiv, motivet: 24x55
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 juli 2014
kl 19:18:30
100 kr
200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén